مدت زمان تقریبی مطالعه: 6 دقیقه

اهمیت خرید لایسنس الستیک سرچ چیست؟

در این مقاله به لایسنس الستیک سرچ می‌پردازیم. بازار کسب و کارهای اینترنتی به شدت رقابتی شده است و یکی از مهم ترین فاکتورهایی که در این خصوص باید در نظر داشته باشید، افزایش سرعت Load داده ها برای نمایش به کاربران می باشد. اما الستیک سرچ چیست؟

در واقع می توان گفت که Elastic Search به عنوان یک سرویس متن باز شناخته می شود که موتور جستجوی نزدیک به زمان حال بوده و می تواند جستجو در صفحات وب را در کوتاه ترین زمان به کاربران شما نمایش دهد. این سرویس علاوه بر جستجو، در آنالیز داده ها نیز استفاده می شود و شما می توانید برای خواندن دیتا از این سرویس استفاده می شود.

لایسنس الستیک سرچ
لایسنس الستیک سرچ

الستیک سرچ به صورت رایگان چه امکاناتی دارد؟

به طور کلی می توان گفت که الستیک سرچ می تواند یک موتور جستجوی کاملا مناسب برای شما باشد که به صورت رایگان ارائه شده است و از سال 2010 در دسترس شما می باشد. در واقع شما می توانید تحلیل لاگ ها، جستجوهای فول تکست، هوش امنیتی، تحلیل های تجاری و انواع هوش عملیاتی را از آن استفاده داشته باشید.

این سرویس با استفاده از API و همچنین موتور های جمع آوری داده ها برای تفسیر لاگ ها استفاده می کند. بسیاری از سایت های بسیار معتبر نیز از این سرویس استفاده می کنند و می توان گفت که با توجه به این که این سرویس به صورت رایگان در دسترس است می تواند گزینه ای مناسب برای تمامی وب مسترها باشد تا بتوانند موتور جستجو و تحلیلگر خوبی را برای سایت خود داشته باشند.

اما شاید ویژگی های نسخه رایگان الستیک سرچ نتواند برای شما گزینه ای مناسب باشد و از این روی می توان گفت که این سرویس به صورت غیر رایگان نیز در دسترس شما می باشد و می توانید از آن استفاده کنید. در ادامه بیشتر در خصوص ویژگی های لایسنس الستیک سرچ با شما صحبت خواهیم کرد.

لایسنس الستیک سرچ
خرید لایسنس الستیک سرچ

خرید لایسنس الستیک سرچ چه ویژگی هایی می تواند برای شما باشد؟

به طور کلی الستیک می تواند یکی از بهترین راهکارهای شما برای توسعه نرم افزار به شمار رود و شما می توانید نسبت به خرید بسته نرم افزاری که از سوی این شرکت ارائه شده است استفاده داشته باشید. با توجه به تمامی ویژگی هایی که می توانید با استفاده از Elastic cloud و یا اکانت های پریمیوم و لایسنس الستیک سرچ می توانید عملکرد خود را در این خصوص بهبود بخشید.

به طور کلی می توان گفت که این بسته نرم افزاری آنلاین می تواند گزینه ای کاملا مناسب برای شما باشد و شما می توانید از آن استفاده داشته باشید. همچنین یکی دیگر از اکانت هایی که علاوه بر الستیک سرچ می تواند به شما برای بهبود امنیت سایت خود استفاده داشته باشید که از جمله مهم ترین آن ها می توان به Elastic Security اشاره نمود.

خرید اکانت Kibana نیز برای کسانی که می خواهند به داده ها به بهترین شکل دسترسی داشته باشید می توان گفت که گزینه ای مناسب به شمار رود و شما می توانید از این نرم افزار استفاده داشته باشید. الستیک سرچ را می توان یکی از بهترین نرم افزارهای موجود در بازار دانست که با کیفیت بسیار بالایی در دسترس شما می باشد و می توانید از آن استفاده داشته باشید.

اما بهترین روش برای خرید لایسنس الستیک سرچ چیست؟ در ادامه به این سوال پاسخ خواهیم داد.

بهترین روش برای خرید لایسنس الستیک سرچ

برای خرید لایسنس الستیک سرچ می توانید از خدمات استفاده داشته باشید. ما می توانیم خدمات مربوط به خرید لایسنس الستیک سرچ را با هزینه ای مناسب در دسترس شما قرار دهیم. استفاده از این روش می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما باشد و شما می توانید از این ابزار استفاده داشته باشید.

در صورتی که سوالی در این خصوص داشته باشید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و سوالات خود را در این خصوص بپرسید. لایسنس الستیک سرچ را می توان یکی از بهترین خدماتی دانست که در دسترس شما بوده و می توانید از آن استفاده داشته باشید. به طور کلی می توان گفت که الستیک سرچ یکی از بهترین خدمات در دسترس شما بوده و شما همواره می توانید از آن استفاده داشته باشید. در صورتی که سوالی در خصوص شیوه های فعال سازی لایسنس الستیک سرچ داشته باشید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

لایسنس الستیک سرچ
ویژگی های الستیک سرچ

کلام آخر

الستیک سرچ را می توان یکی از مهم ترین ابزار در دسترس برای بسیاری از سایت ها دانست که بسیاری از شرکت های معتبر از جمله مایکروسافت و اوبر از آن استفاده می کنند. در این مقاله اطلاعاتی را در خصوص الستیک سرچ در اختیار شما قرار دادیم و شما را بیشتر با این ابزار آشنا کردیم که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شو. در صورتی که قصد خرید لایسنس الستیک سرچ را داشته باشید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و سوالات خود را در این زمینه بپرسید. الستیک یکی از معروف ترین گروه های توسعه نرم افزارهای مورد نیاز وب مسترها به شمار می رود.

منبع

[1] https://www.elastic.co/

مقالات پیشنهادی